MEDIA COVERAGE

Презентація проекту 10MinSchool

Презентація проекту 10MinSchool

У Будинку вчителя 23 листопада відбулася презентація міжнародного проекту з дистанційного навчання  10MinSchool

У Будинку вчителя 23 листопада відбулася презентація міжнародного проекту з дистанційного навчання «10minschool», що вже котрий рік поспіль успішно працює у Франції та Ізраїлі. В Україні цей проект охоплює навчальні предмети 10–11 класів. Саме ці програми й презентували. 

Дистанційне навчання зручне тим, що учень, який з будь-яких поважних причин не може відвідувати школу, зможе надолужити пропущене з будь-якого підручного гаджета. Така можливість особливо потрібна дітям із особливими потребами, які не в змозі відвідувати звичайні школи.

Проект високо оцінили присутні, які побажали йому подальшого розвитку — розповсюдження на середню й молодшу школи. Вихованці Палацу просили не забувати й про позашкільну освіту. 

Наприкінці зустрічі керівник проекту «10min.school» в Україні Олександр Жебровський вручив планшети, на яких вже є запис усіх дисциплін для старшої школи, десятьом учням, у т. ч. трьом вихованцям Київського Палацу дітей та юнацтва.


Усі освітяни, котрі завітали на презентацію, учасники та керівники Проекту були зворушені дійсно революційною подією в історії українського навчання, а діти — вдячні за цінні та незамінні подарунки.